Profi Credit půjčka

V dnešní době je celá řada možností, jak si půjčit. Nejsou to jen banky, ale především nebankovní společnosti, které v tomto směru hrají prim. Záleží už jen na jediném, tedy jakou konkrétní sumu si hodláte vypůjčit – protože jsou společnosti, které poskytují krátkodobé a spíše menší úvěry, případně ty, které půjčují jen větší sumy peněz.

Zlatou střední cestou je například Profi Credit půjčka. S ní si můžete půjčit v podstatě libovolnou částku do 150 tisíc korun. Chcete pět tisíc, dvacet tisíc? Rozbitá lednička nebo třeba rozjezd vlastního podnikání, vůbec nic nemusí představovat problém. Prostě se vše jednoduše vyřeší a Vy s tím nebudete mít zbytečné komplikace.

Pokud byste rádi menší úvěr, třeba takříkajíc do výplaty, bude ideální volbou Ferratum. Prověřená finská společnost, která působí na tuzemském trhu už po dvě desítky let. Můžete si půjčit klidně jen pětistovku a navíc jako nový zákazník budete mít první půjčku bez úroků. To není žádná reklamní fráze, ale opravdová nabídka, která se nebude jen tak opakovat. Prostě nezaplatíte nic navíc, ani jedinou korunu.

Do třetice si zmiňme třeba společnost Tommy Stachi. U ní nemusíte platit žádné poplatky předem a můžete se spolehnout na vstřícné osobní jednání každého kurýra. Deset let působení na tuzemském trhu, to je vizitka velké kvality. Půjčit si můžete jakoukoliv sumu v rozmezí od pěti do sta tisíce korun.