Tesco půjčka bez doložení příjmu

V dnešní době si můžete půjčit peníze snad na každém rohu. Ale abyste si je půjčovali v supermarketu, snad i přímo během nákupu? Ano, ano, i to je dneska opravdu možné a nikdo se nad tím už ani nepozastavuje. Tesco půjčka se prostě hodí všem, kteří aktuálně potřebují nějakou tu finanční injekci do svého rodinného rozpočtu.

Kdo Vám dnes nabídne půjčku až v hodnotě půl milionu? Navíc bez poplatků, dokládání účelu a s možností nastavit splátkový kalendář až na předlouhých sedm let. Úroková sazba začíná na opravdu zajímavých patnácti procentech, takže určitě není důvod, proč zrovna o této půjčce nezačít alespoň trochu uvažovat.

Další možná nabídka? Tak to je třeba spolupráce s Cofidis. Zde si je možné půjčit také až půl milionu korun, nejnižší možná suma činí rovných čtyřicet tisíc. Dobu splatnosti si lze nastavit podle sebe, maximum je tu sedm let – a to je určitě zajímavá nabídka, že? Žádné poplatky, ale ani nahlížení do registrů dlužníků. Není třeba dokládat, kde pracujete, kolik Vám je let nebo kde žijete – nebo jestli žijete v bytě, rodinném domku či třeba vile. Cofidis je prostě tohle ukradené, tuto společnost zajímá jen to, zda budete vše v pořádku a klidu splácet!

Samozřejmě, je tu ale ještě jedna výhodná nabídka, která čeká dost možná právě na Vás! Je to nabídka společnosti Cetelem, kterou každý z nás jistě dobře zná z obrazovek TV. Měsíční splátky si nastavte tak, jak Vám to aktuálně nejvíce vyhovuje. Úvěr je možné sjednat až do výše dvou set tisíc korun! Úrok začíná na velmi sympatických sedmi procentech, což je prostě a jednoduše super, co říkáte? Kupte si auto, přestavte byt podle Vašich představ, neplaťte zbytečné poplatky za vyřízení půjčky nebo vedení úvěrového účtu. V dnešní době už něco podobného opravdu není nutné!